HyperX Cloud Stinger 2 Core (683L9AA)
Wideo 5Zdjęcia 8 |
HyperX Cloud Stinger 2 Core |
|
Druga generacja przewodowego zestawu słuchawkowego do gier HyperX Cloud Stinger do użytku z komputerami PC i laptopami. To jeden z najtańszych modeli z rodziny HyperX Cloud. Połączenie przemyślanej i ergonomicznej konstrukcji z umiarkowaną wagą daje efekt lekkości, dzięki czemu słuchawki prawie nie są odczuwalne na głowie. Stylowy wygląd zewnętrzny z rozpoznawalnym logo producenta przypadnie do gustu graczom w każdym wieku.
Sprężysty pałąk zapewnia optymalny chwyt, a poduszki nauszne z miękkiej pianki zapamiętującej kształt sprawiają, że nie będziesz się męczyć nawet po wielu godzinach użytkowania. Słuchawki HyperX Cloud Stinger 2 Core są napędzane dynamicznymi przetwornikami 40 mm, które są w stanie odtwarzać rozszerzony zakres częstotliwości od 10 Hz do 25 kHz. Pełen bas i odpowiednia reprodukcja dźwięków o wysokiej częstotliwości gwarantują skuteczne wybrzmienie strzałów/wybuchów.
Dodatkowo w zestawie słuchawek znajduje się kod aktywujący technologię DTS Headphone:X Spatial Audio, która zapewnia lepsze pozycjonowanie dźwięków w przestrzeni, ważne dla szybkiej orientacji w szybkich strzelankach. Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w składany jednokierunkowy mikrofon z pasywną redukcją szumów. Jego dobra czułość pozwala pewnie uchwycić głos użytkownika przy zachowaniu jego barwy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Kup HyperX Cloud Stinger 2 Core
Wszystkie ceny 8 →Nauszne HyperX Cloud Stinger Core 2 Black SL-G-HYX-064 | 189 zł |
Słuchawki HYPERX Cloud Stinger 2 Core | 171 zł |
Słuchawki HYPERX Cloud Stinger 2 Core 683L9AA | 166 zł |
Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger 2 (PC) (519T1AA) Czarny | 239 zł |