Słuchawki
HyperX Cirro Buds Pro
Wideo 4Zdjęcia 22 |
HyperX Cirro Buds Pro |
|
Aktywna redukcja szumów, tryb gry, szybkie ładowanie, długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HyperX Cirro Buds Pro
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HyperX Cirro Buds Pro - Prawdziwie Bezprzewodowe Earbuds Bluetooth Niska L | 559 zł |
HyperX Cirro Buds Pro - Blue | 302 zł |
Dokanałowe HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Beige SL-BT-HYX-000 | 294 zł |
Słuchawki HYPERX Cirro Buds Pro TWS Beżowy | 311 zł |
Słuchawki HYPERX Cirro Buds Pro TWS Beżowy | 311 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →