HyperX Cloud Mix
Wideo 20Zdjęcia 10 |
HyperX Cloud Mix |
|
Solidny, zamknięty zestaw słuchawkowy dla graczy z certyfikatem Hi-Res Audio i możliwością łączności kombinowanej. Charakteryzują się dobrą jakością wykonania, przyzwoitym brzmieniem i wysokiej jakości materiałami. Mogą być używane zarówno do odtwarzania rozgrywki, jak i do słuchania muzyki, podcastów, a nawet jako zestaw słuchawkowy Bluetooth do odbierania połączeń głosowych. Dzięki udanej, przemyślanej konstrukcji i niewielkiej wadze 260 g (275 g z odpinanym mikrofonem) są ledwo wyczuwalne na głowie.
Posiadają stylowy design z rozpoznawalnym logo producenta. Plastikowy pałąk z metalową wkładką zapewnia optymalne trzymanie, a duże miękkie nauszniki z piankowym wypełnieniem i pamięcią kształtu zapewniają brak zmęczenia nawet po wielu godzinach użytkowania. Za odtwarzanie dźwięku odpowiadają wysokiej jakości głośniki dwukomorowe o średnicy 40 mm, które są w stanie odtworzyć szeroki zakres częstotliwości od 10 Hz do 40 kHz.
Zestaw słuchawkowy Kingston HyperX Cloud Mix do gier ma wbudowany akumulator zapewniający 20 h działania oraz dwa mikrofony: wbudowany i odłączany. Ponadto mikrofon podłączany zapewnia czysty, wysokiej jakości dźwięk, który jest odpowiedni do nagrywania komentarzy do filmów i strumieniowania. W trybie bezprzewodowym transmisja sygnału audio Hi-Res jest obsługiwana przy użyciu technologii aptX. Zestaw słuchawkowy jest w pełni kompatybilny z komputerami osobistymi, komputerami Apple lub laptopami, konsolami do gier PS4, NS oraz systemami mobilnymi Android lub iOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Kup HyperX Cloud Mix
Wszystkie ceny 12 →Hyperx Cloud Mix Buds - W pełni bezprzewodowe słuchawki douszne kompatybil | 677 zł |
HYPERX Słuchawki bezprzewodowe HYPERX Cloud MIX HX-HSCAM-GM Stalowoszary | 499 zł |
Nauszne HyperX Cloud MIX SL-G-HYX-015 | 579 zł |
HyperX Cloud MIX – zestaw słuchawkowy do gier (czarno-spiżowy) 4P5K9AA | 579 zł |
Słuchawki Cloud MIX Gaming PC/PS4 | 579 zł |