Słuchawki
HyperX Cloud Stinger Core Xbox (4P5J0AA)
Wideo 3Zdjęcia 11 |
HyperX Cloud Stinger Core Xbox 2022 rokCloud Stinger |
|
Słuchawki są kompatybilne z Xbox One. Seria S/X.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HyperX Cloud Stinger Core Xbox
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne HyperX CloudX Stinger Core Wireless SL-G-HYX-083 | 329 zł |
HyperX CloudX Stinger Core – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier (cza | 329 zł |
Słuchawki HYPERX CloudX Stinger Core | 450 zł |
Słuchawki HyperX Cloud Stinger Core Xbox Zielone (4P5J0AA) | 340 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →