HyperX Cloud Flight
Відео 22Фото 20 |
HyperX Cloud Flight |
|
Якісні бездротові геймерські накладні навушники закритого типу з передачею звуку по радіоканалу (через USB-адаптер), можливістю кабельного підключення та LED-підсвічуванням. Позиціонуються як продукт середнього рівня, призначений для використання з персональними комп'ютерами, ноутбуками, ігровими консолями (PS4, Xbox One, Xbox One) і мобільними гаджетами. Мають міцну і легко адаптуєму під анатомічні особливості голови геймера конструкцію вагою всього 300 г.
Великі і м'які амбушюри заповнені спеціальним матеріалом з пам'яттю форми, рівномірно розподіляющим зусилля притиску. Це гарантує відсутність дискомфортного тиску на голову/вуха і забезпечує максимальний комфорт під час тривалих ігрових сесій. Великі 50-мм динамічні випромінювачі з імпедансним опором 32 Ом впевнено відтворюють частотний діапазон від 20 Гц до 20 кГц. Потужне і глибоке звучання навушників HyperX Cloud Flight без проблем впорається з завданням акустичного оформлення ігор найрізноманітніших жанрів.
Хороша пасивна шумоізоляція повністю гасить помірний зовнішній шум. Знімний конденсаторний мікрофон підтримує технологію шумозаглушення, а його широкий робочий діапазон i чутливість дають змогу повноцінно передавати голос користувача. Вбудований акумулятор дає до 30 годин автономної роботи. Для альтернативного підключення використовується кабель (1,3 м) з роз'ємом 4-pin роз'єм mini-Jack 3.5 mm і одностороннім підведенням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Купити HyperX Cloud Flight
Усі ціни 10 →HyperX Cloud Flight for PS4 & PS5 | 654 zł |
Nauszne HyperX CloudX Flight SL-G-HYX-085 | 479 zł |
Słuchawki HyperX Cloud Flight Czarne (4P5L4AM) | 545 zł |
Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Flight (PlayStation) (4P5H6AA) Czarny | 442 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Hp Hyperx Cloud Flight - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 440 zł |