Słuchawki
Trust GXT 498 Forta for PS5
Zdjęcia 22 |
Trust GXT 498 Forta for PS5 |
|
Projekt w stylu PlayStation. Do wyboru dwa kolory. Głośniki 50mm. Zakres częstotliwości 20 - 20000 Hz. Obrotowy mikrofon z filtrem pop.
Najlepsza wydajność jest gwarantowana po podłączeniu do gamepada DualSense.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trust GXT 498 Forta for PS5
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TRUST Słuchawki TRUST GXT 498 Forta PlayStation 5 Czarny | 219 zł |
Nauszne Trust GXT 498W Forta PS5 White SL-G-TRU-035 | 229 zł |
Słuchawki TRUST GXT 498 Forta PlayStation 5 Biały | 230 zł |
Trust GXT 498 Forta Nauszne Biały | 219 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →