HyperX Cloud Alpha S
Wideo 16Zdjęcia 15 |
HyperX Cloud Alpha S |
|
Wysokiej jakości nauszne słuchawki zamknięte do gier z połączeniem przewodowym i kartą USB w zestawie do organizowania wirtualizacji dźwięku przestrzennego w formacie 7.1. Pozycjonowane są jako produkt ze średniej półki cenowej przeznaczony do użytku z komputerami osobistymi, laptopami i gadżetami mobilnymi (tablety, smartfony i odtwarzacze łączą się za pomocą metrowego kabla z 4-pinowym złączem mini-Jack).
Solidna i przemyślana konstrukcja składa się z plastikowych i aluminiowych części, pewnie przylega do głowy i waży tylko 310 g. Miękkie nauszniki zapewniają komfort podczas długotrwałego użytkowania, nie powodują dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Duże przetworniki dynamiczne o średnicy 50 mm i wysokiej impedancji (60 omów) odtwarzają rozszerzone pasmo przenoszenia (13 Hz do 27 kHz).
Wysoka jakość brzmienia słuchawek Kingston HyperX Cloud Alpha S pozwala cieszyć się nie tylko rozgrywką, ale także słuchaniem utworów muzycznych z różnych gatunków i kierunków. Pasywna izolacja akustyczna niezawodnie tłumi umiarkowany hałas zewnętrzny. Odłączany, dwukierunkowy mikrofon pojemnościowy doskonale rejestruje głos. Wirtualizacja ośmiokanałowego środowiska akustycznego wzmacnia wciągające wrażenia z gry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Kup HyperX Cloud Alpha S
Wszystkie ceny 26 →HyperX Zestaw słuchawkowy do gier Cloud Alpha S na PC i PS4 dźwięk przestr | 339 zł |
Nauszne HyperX Cloud Alpha S Blue SL-G-HYX-018 | 369 zł |
HyperX Cloud Alpha S – zestaw słuchawkowy do gier (czarny) 4P5L2AA | 499 zł |
Słuchawki HYPERX Cloud Alpha S | 339 zł |
Słuchawki HYPERX Cloud Alpha S | 339 zł |