Słuchawki
HyperX Cloud Revolver 7.1
Wideo 4Zdjęcia 14 |
HyperX Cloud Revolver 7.1 |
|
Wirtualny dźwięk przestrzenny. Szeroki zakres częstotliwości. Zewnętrzna karta dźwiękowa pełniąca rolę panelu sterowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HyperX Cloud Revolver 7.1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HyperX Cloud Revolver Gaming | 683 zł |
Nauszne HyperX Cloud Revolver 7.1 SL-G-HYX-040 | 599 zł |
HyperX Cloud Revolver – zestaw słuchawkowy dla graczy z funkcją dźwięku pr | 549 zł |
Słuchawki HyperX Cloud Revolver 7.1 Czarne (4P5K5AA) | 256 zł |
HyperX Cloud Revolver – zestaw słuchawkowy dla graczy z funkcją dźwięku pr | 549 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hyperx Zestaw słuchawkowy dla graczy Cloud Revolver | 596 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →