Razer Kraken V3 Pro (RZ0403460100R3M1)
Wideo 14Zdjęcia 9 |
Razer Kraken V3 Pro |
|
Najwyższej klasy zamknięte bezprzewodowe słuchawki do gier z odłączanym mikrofonem na pałąku, technologią wirtualizacji dźwięku przestrzennego, systemem wibracji Real-time Haptics i sterowanym oświetleniem. Wyróżniają się wyjątkowo wygodnym dopasowaniem, świetnym dźwiękiem z niską latencją oraz znaczną wagą (372 g). Pozycjonowany jako wysokiej klasy produkt skierowany do wymagających graczy poszukujących wysokiej jakości zestawu słuchawkowego do gier na długie sesje grania.
Słuchawki Razer Kraken V3 Pro są przeznaczone do użytku z wysokowydajnymi komputerami osobistymi, laptopami i konsolami do gier. Bezproblemowo współpracują również ze smartfonami i tabletami. Połącz się przez radio za pomocą klucza sprzętowego USB i technologii transmisji dźwięku bez opóźnień Razer HyperSense lub za pomocą dołączonego kabla analogowego. Łatwo dopasowują się do anatomicznych cech głowy użytkownika, wygodne do długotrwałego użytkowania. Głośniki Razer TriForce Titanium żywo i dokładnie odtwarzają odgłosy eksplozji i wystrzałów, dzięki czemu idealnie nadają się do strzelanek i gier akcji. Świetnie radzą sobie z graniem współczesnej muzyki popularnej, tanecznej i klubowej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Kraken V3 Pro
Wszystkie ceny 13 →Razer Kraken V3 Pro | 864 zł |
Nauszne Razer Kraken V3 Pro SL-G-RAZ-057 | 886 zł |
Słuchawki RAZER Kraken V3 Pro | 1 000 zł |
Razer Kraken V3 Pro - Wireless Gaming Headset with Haptic Technology - Raz | 1 043 zł |