Logitech G502 Special Edition (910-005729)
Відео 3Фото 4 |
Logitech G502 Special Edition |
|
Покращена версія ігрової миші G502 від компанії Logitech підкорить будь-якого геймера не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і функціональністю. Її головною особливістю став вдосконалений оптичний датчик HERO 25K, який забезпечує максимальну частоту обробки кадрів на швидкості більше 10 м/с (400 дюйм/с) і зберігає нульові значення згладжування, фільтрації і прискорення при рівні чутливості від 100 до 25600 точок на дюйм.
Крім налаштувань параметрів чутливості, користувачеві також доступні 11 програмованих кнопок, для кожної з яких можна встановити часто обрані команди і макроси. Наприклад, відновлення сил, ухилення від куль, боротьба врукопашну — і все це натисненням однієї кнопки. А для повного занурення в ігровий процес Logitech G502 Special Edition оснащена новою RGB-підсвічуванням, яка реагує на певні дії або звуки.
Ви можете вибрати відповідний колір з майже 16.8 мільйонів відтінків або синхронізувати ефекти і анімацію з іншими пристроями Logitech G. ще однією перевагою моделі стала регульована вага. У комплект входять п'ять обважнювачів по 3.6 г, які розміщуються спереду, ззаду, зліва, справа і по центру миші, дозволяючи експериментувати з вирівнюванням і балансом. Також в комплект поставки включений чохол-футляр для більш зручного зберігання і транспортування. Мишка підключається до комп'ютера по дроту, довжина якого становить 2.1 м.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G502 Special Edition
Mysz gamingowa Logitech G502 SE Hero RGB | 500 zł |
MYSZ LOGITECH G502 Special Edition | 464 zł |
Logitech G502 Hero Se 16000 Dpi Gaming Mouse Czarny 910-005729 | 414 zł |
MOUSE USB OPTICAL G502/910-005729 LOGITECH | 474 zł |
- 32-бітний мікропроцесор