Logitech G502 Special Edition (910-005729)
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Logitech G502 Special Edition |
|
Ulepszona wersja myszy do gier G502 firmy Logitech podbije każdego gracza nie tylko swoim wyglądem, ale także funkcjonalnością. Jego główną cechą jest zaawansowany sensor optyczny HERO 25K, który zapewnia maksymalną liczbę klatek na sekundę powyżej 10 m/s (400 cali/s) i utrzymuje zerowe wartości antyaliasingu, filtrowania i przyspieszenia na poziomach czułości od 100 do 25600 dpi.
Oprócz regulacji parametrów czułości, użytkownik ma również do dyspozycji 11 programowalnych przycisków, dla każdego z nich można ustawić często wybierane polecenia i makra. Na przykład regeneracja sił, unikanie pocisków, walka wręcz — wszystko za naciśnięciem przycisku. Aby zapewnić wciągające wrażenia w grach, Logitech G502 Special Edition oferuje nowe oświetlenie RGB, które reaguje na określone działania lub dźwięki.
Wybieraj spośród prawie 16,8 miliona kolorów do wyboru lub synchronizuj efekty i animacje z innymi urządzeniami Logitech G. Kolejną zaletą jest regulowana waga. Zestaw zawiera pięć ciężarków 3,6g, które pasują do przodu, tyłu, lewej, prawej i środkowej części myszy, co pozwala na eksperymentowanie z wyrównaniem i równowagą. W zestawie z dostawą znajduje się również etui ułatwiające przechowywanie i transport. Mysz jest połączona z komputerem przewodem o długości 2,1 m.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G502 Special Edition
Mysz gamingowa Logitech G502 SE Hero RGB | 503 zł |
MYSZ LOGITECH G502 Special Edition | 464 zł |
Logitech G502 Hero Se 16000 Dpi Gaming Mouse Czarny 910-005729 | 414 zł |
Mysz gamingowa Logitech G502 SE Hero RGB | 514 zł |
MOUSE USB OPTICAL G502/910-005729 LOGITECH | 474 zł |
- 32-bitowy mikroprocesor