Logitech MX Mechanical Mini Tactile Switch
Wideo 24Zdjęcia 4 |
Logitech MX Mechanical Mini Tactile Switch 2022 rokmechaniczna |
|
Wysokiej jakości kompaktowa, bezprzewodowa (TKL) klawiatura do gier ISO z krótkimi, niskoprofilowymi klawiszami, wytrzymałymi przełącznikami mechanicznymi MX Tactile, trwałą obudową Skeleton, odłączanym kablem, białym podświetleniem LED i trzema opcjami łączności (bezprzewodowa 2,4 GHz, bezprzewodowa Bluetooth, i okablowany za pomocą dołączonego kabla USB A -> USB C). Charakteryzuje się skromnymi wymiarami, niskimi opóźnieniami, doskonałym sprzężeniem zwrotnym i wysoką sztywnością obudowy.
Obsługuje szybką rejestrację jednoczesnego naciśnięcia nieograniczonej liczby złożonych kombinacji wielu klawiszy (N-key rollover) bez fikcyjnych pozytywów (Anti-Ghosting). Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, skierowany do wymagających graczy. Dzięki kompaktowemu formatowi i odłączanemu kablowi klawiatura z łatwością mieści się w plecaku i może stać się niezawodnym narzędziem nie tylko do domowego grania, ale także do udziału w wyjazdowych turniejach i mistrzostwach e-sportowych na najwyższym poziomie. Klawisz Fn w połączeniu z przyciskami F1-F11 zapewnia szybki dostęp do różnych funkcji. Twierdził, że jest kompatybilny z komputerami Apple Mac, MacBookami, iPadami i iPhone'ami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech MX Mechanical Mini Tactile Switch
Wszystkie ceny 16 →Logitech MX Mechanical Bezprzewodowa Klawiatura Mini podświetlana klawisze | 686 zł |
LOGITECH Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH MX Mechanical Mini Tactile Quie | 499 zł |
Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Ke | 537 zł |
Logitech MX Mechanical Keyboard Mini (ciche sprężynujące) KL-LOG-211 | 559 zł |
Klawiatura LOGITECH MX Mechanical Mini US INTL (Ciche sprężynujące) | 499 zł |
Modyfikacje Logitech MX Mechanical Mini
Ceny na Logitech MX Mechanical Mini |
---|---|---|---|---|
Logitech MX Mechanical Mini Clicky Switch | od 622 zł | 2 oferty | ||
Logitech MX Mechanical Mini Tactile Switch | od 499 zł | 16 oferty | ||
Logitech MX Mechanical Mini Linear Switch | od 702 zł | 2 oferty |