Logitech G715 Tactile Switch (920-010465)
Wideo 20Zdjęcia 4 |
Logitech G715 Tactile Switch GX Brown (Tactile)GX Red (Linear) |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G715 Tactile Switch
Wszystkie ceny 12 →Logitech G G715 Bezprzewodowa mechaniczna klawiatura do gier z oświetlenie | 571 zł |
LOGITECH Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH G715 Sprężynujące przełączniki | 649 zł |
Logitech G715 - GX Brown - US - Aurora collection - Klawiatura gamingowa - | 687 zł |
Klawiatura mechaniczna LOGITECH G715 Tactile 920-010465 | 721 zł |
LOGITECH G715 Wireless Gaming Keyboard - OFF WHITE - (US) - 920-010465 920 | 943 zł |
Królowa gier na sofie
Klawiatura Logitech G715 została zaprojektowana z myślą o komforcie i łatwości grania zarówno przy biurku, jak i na kanapie. Zdejmowana podpórka pod nadgarstki w chmurze i nóżki o regulowanej wysokości zmniejszają obciążenie nadgarstków podczas stacjonarnego użytkowania. Kabel USB C na USB A można szybko odłączyć w razie potrzeby. Jest wystarczająco długi (1,8 m), dzięki czemu można usiąść z dala od dużego monitora lub telewizora.
Wygodne granie na sofie zapewnia tryb bezprzewodowy. Możliwość połączenia przez Bluetooth lub nadajnik radiowy z technologią LIGHTSPEED, zapewniającą stabilne połączenie bez opóźnień i przerw. Wybór przypadku użycia odbywa się za pomocą osobnego przycisku, obsługiwane jest połączenie wielokrotne. Niezależnie od tego, czy leżysz, czy siedzisz, klawiatura dokładnie obsługuje wszystkie polecenia, z wyłączeniem przypadkowych naciśnięć za pomocą technologii Anti-Ghosting. Pozbycie się awarii pomoże w trybie gry.
Pełna kontrola
Przełączniki dotykowe GX Brown zapewniają kontrolę nad każdym ruchem. Mechanika ma charakterystyczne ciche kliknięcie w momencie działania, co może mieć znaczenie w niektórych grach lub podczas pisania, czatowania. Logitech G715 Tactile Switch umożliwia sterowanie odtwarzaczem multimedialnym za pomocą dodatkowych przycisków, a głośnością steruje szeroki gumowany scroll. Nieograniczone skróty klawiaturowe są możliwe dzięki specyfikacji NKRO. Klawiatura jest gotowa na najbardziej nieprzewidywalne kombinacje w grach.
Konstrukcja Skeleton pozwala na szybką zmianę nasadek klawiszy. Producent oferuje różne kolory, dzięki czemu można stworzyć własny styl i uzupełnić go podświetleniem, które można dostosować za pomocą markowej aplikacji G HUB z immersyjną animacją Play Mood. Autonomiczna praca z wbudowanego akumulatora sięga 30 godzin, co wystarcza na kilka dni roboczych lub długie bitwy w grach.
Modyfikacje Logitech G715
Ceny na Logitech G715 |
---|---|---|---|---|
Logitech G715 Tactile Switch | od 571 zł | 13 oferty | ||
Logitech G715 Linear Switch | od 699 zł | 9 oferty |