Logitech G715 Linear Switch
Відео 20Фото 4 |
Logitech G715 Linear Switch GX Brown (Tactile)GX Red (Linear) |
|
Топова компактна бездротова геймерська клавіатура формату ANSI з довговічними лінійними перемикачами, міцним корпусом типу Skeleton, високим ходом клавіш, додатковими мультимедійними кнопками, обертовим валиком для регулювання гучності, керованої RGB LED-підсвічуванням і трьома варіантами підключення ( LightSpeed 2,4 ГГц та бездротове по Bluetooth). Також варто відзначити збільшені проміжки між клавішами, які створюють додаткову зручність для користувачів із довгими нігтями.
Належить до моделей преміумкласу з сімейства Aurora Collection 2022-го року. Ключова особливість цієї моделі – можливість кастомізації колірного оформлення корпусу та клавіш (змінні панелі та кейкапи купуються окремо). Клавіатура Logitech G715 Linear Switch позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для вимогливих геймерів та стримерів. Оригінальна підставка, що амортизує, ідеально прилягає до клавіатури, щоб зменшити тиск на зап'ястя, забезпечуючи чудову підтримку для зниження напруги при тривалій роботі. Ідеально поєднується з ігровою гарнітурою Logitech G735 та геймерською мишею Logitech G705.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G715 Linear Switch
Усі ціни 9 →Logitech G G715 Bezprzewodowa klawiatura gamingowa z oświetleniem LIGHTSYN | 771 zł |
LOGITECH Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH G715 Liniowe przełączniki (Line | 699 zł |
Logitech G715 - GX Red - US - Aurora collection - Klawiatura gamingowa - U | 823 zł |
Klawiatura LOGITECH G715 Linear | 699 zł |
Klawiatura LOGITECH G715 Linear | 699 zł |
Модификації Logitech G715
Ціни на Logitech G715 |
---|---|---|---|---|
Logitech G715 Tactile Switch | від 672 zł | 13 пропозицій | ||
Logitech G715 Linear Switch | від 699 zł | 9 пропозицій |