Logitech G715 Linear Switch
Wideo 20Zdjęcia 4 |
Logitech G715 Linear Switch GX Brown (Tactile)GX Red (Linear) |
|
Najwyższej klasy kompaktowa, bezprzewodowa klawiatura do gier ANSI z wytrzymałymi przełącznikami liniowymi, wytrzymałą obudową typu Skeleton, wysokim skokiem klawiszy, dodatkowymi przyciskami multimedialnymi, obrotowym pokrętłem głośności, sterowanym podświetleniem LED RGB i trzema opcjami łączności (przewodowe przez interfejs USB, bezprzewodowe przez radio) LightSpeed 2,4 GHz i Bluetooth bezprzewodowy).
Warto również zwrócić uwagę na zwiększone odstępy między klawiszami, które stwarzają dodatkową wygodę użytkownikom z długimi paznokciami. Nawiązuje do modeli premium z rodziny Aurora Collection 2022. Kluczową cechą tego modelu jest możliwość dostosowania kolorystyki korpusu i klawiszy (wymienne panele i nakładki na klawisze należy dokupić osobno). Klawiatura Logitech G715 Linear Switch jest pozycjonowana jako produkt z najwyższej półki, skierowany do wymagających graczy i streamerów. Oryginalna podkładka amortyzująca doskonale dopasowuje się do klawiatury, zmniejszając nacisk na nadgarstki, zapewniając doskonałe wsparcie i redukujące stres podczas długiego pisania. Idealnie łączy się z zestawem słuchawkowym Logitech G735 Gaming Headset i myszą Logitech G705 Gaming Mouse.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G715 Linear Switch
Wszystkie ceny 7 →Logitech G G715 Bezprzewodowa klawiatura gamingowa z oświetleniem LIGHTSYN | 857 zł |
LOGITECH Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH G715 Liniowe przełączniki (Line | 699 zł |
Logitech G715 - GX Red - US - Aurora collection - Klawiatura gamingowa - U | 823 zł |
Klawiatura LOGITECH G715 Linear | 699 zł |
Klawiatura LOGITECH G715 Linear 920-010692 | 699 zł |
Klawiatura Logitech G715 Linear (920-010692) | 699 zł |
Modyfikacje Logitech G715
Ceny na Logitech G715 |
---|---|---|---|---|
Logitech G715 Tactile Switch | od 654 zł | 9 oferty | ||
Logitech G715 Linear Switch | od 699 zł | 7 oferty |