Klawiatura
Logitech MX Mechanical Mini Linear Switch (920-010551)
Wideo 24Zdjęcia 4 |
Logitech MX Mechanical Mini Linear Switch 2022 rokmechaniczna |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Logitech MX Mechanical Mini
Ceny na Logitech MX Mechanical Mini |
---|---|---|---|---|
Logitech MX Mechanical Mini Clicky Switch | od 622 zł | 5 oferty | ||
Logitech MX Mechanical Mini Tactile Switch | od 499 zł | 21 oferta | ||
Logitech MX Mechanical Mini Linear Switch | od 702 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →