Logitech G713 Tactile Switch
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Logitech G713 Tactile Switch GX Brown (Tactile)GX Red (Linear) |
|
Trwała i stylowa klawiatura mechaniczna z ciekawą podpórką pod nadgarstki - podpórka pod nadgarstki ma kształt puszystej chmurki. Klawiatura posiada połączone podświetlenie RGB. Oprócz standardowego podświetlenia symboli dostępne jest podświetlenie konturowe zwiększające efekt dekoracyjny. Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G713 Tactile Switch umożliwia tradycyjne parowanie przewodowe.
Odłączany przewód podłączany jest poprzez USB typu C. Bezprzewodowa synchronizacja jest dostępna w modyfikacji G715. Układ przycisków tworzony jest w formacie TKL, liczba przycisków głównych wynosi 87 szt. Dostępnych jest także 6 klawiszy pomocniczych, za pomocą których można konfigurować multimedia i regulować podświetlenie. Dodatkowo znajduje się pokrętło regulujące głośność dźwięku.
Klawiatura obsługuje autorskie oprogramowanie Logitech G Hub. Zaawansowane przełączniki GX Brown są stosowane jako mechanizmy przyciskowe. Klawisze są zaprojektowane do długotrwałej pracy i praktycznie nie występują opóźnienia sygnału. Dostępna opcja trybu gry. Anti-Ghosting poprawia dokładność naciśnięć klawiszy. Na górze znajduje się osobny wskaźnik pokazujący aktywność przycisku systemowego CapsLock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G713 Tactile Switch
Wszystkie ceny 9 →LOGITECH Klawiatura przewodowa LOGITECH G713 Sprężynujące przełączniki (Ta | 569 zł |
Logitech G713 - GX Brown - US - Aurora collection - Klawiatura gamingowa - | 792 zł |
Klawiatura LOGITECH G713 Tactile | 570 zł |
Klawiatura LOGITECH G713 Tactile 920-010422 | 570 zł |
Modyfikacje Logitech G713
Ceny na Logitech G713 |
---|---|---|---|---|
Logitech G713 Tactile Switch | od 569 zł | 10 oferty | ||
Logitech G713 Linear Switch | od 549 zł | 10 oferty |