Клавіатура
Logitech G713 Linear Switch
Відео 5Фото 4 |
Logitech G713 Linear Switch GX Brown (Tactile)GX Red (Linear) |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech G713 Linear Switch
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LOGITECH Klawiatura przewodowa LOGITECH G713 Liniowe przełączniki (Linear) | 549 zł |
Logitech G713 Linear GX Linear Biały | 549 zł |
Klawiatura Logitech G713 Linear (920-010415) | 795 zł |
Logitech G713 Linear GX Linear Biały | 549 zł |
Відеоогляди
Модификації Logitech G713
Ціни на Logitech G713 |
---|---|---|---|---|
Logitech G713 Tactile Switch | від 569 zł | 3 пропозиції | ||
Logitech G713 Linear Switch | від 549 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →