Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Clicky Switch
Відео 7Фото 3 |
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Clicky Switch |
|
Компактна ігрова клавіатура з естетичним дизайном і новітніми технологіями, яку можна сміливо назвати твором конструкторського і дизайнерського мистецтва. Вона позбавлена цифрового блоку, тому довжина становить 368 мм, а товщина — всього 22 мм.При цьому виробник не поскупився на якісні матеріали: корпус складається з армованої сталлю основи і верхньої панелі з алюмінієвого сплаву 5052, деякі елементи виконані з шліфованого металу, а ковпачки клавіш мають олеофобне покриття для захисту від відбитків пальців.
Тому про міцність і довговічність цієї «малятка» можна не переживати. Logitech G915 TKL Lightspeed wireless оснащена механічними перемикачами GL Clicky, які можуть похвалитися зменшеною вдвічі висотою і такою ж точною і швидкою роботою. Також на зменшеній в розмірах поверхні знайшлося місце для спеціальних клавіш управління мультимедіа, в тому числі алюмінієвого коліщатка регулювання гучності.
Інтелектуальна технологія RGB-підсвічування LIGHTSYNC дає можливість налаштовувати ефекти для кожної клавіші, використовуючи палітру з 16.8 млн відтінків. А вбудована пам'ять зберігає профілі та ігрові режими з настройками макросів і ефектів підсвічування. Крім цього, модель є універсалом в питаннях підключення. Вибирайте бездротовий зв'язок LIGHTSPEED з частотою відгуку всього 1 мс або Bluetooth-з'єднання і підключайтеся до декількох пристроїв одночасно, перемикаючись між ними одним кліком. Одного заряду акумулятора вистачить на 40 годин автономної роботи з включеним підсвічуванням на максимальній яскравості, після чого просто підключіть кабель microUSB і заряджайте клавіатуру, не перериваючи ігровий процес.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Clicky Switch
Усі ціни 9 →Logitech G 915 TKL Tenkeyless Lightspeed Wireless RGB Mechanical Gaming Ke | 998 zł |
LOGITECH Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH G915 TKL Czarny Klikające 920-0 | 699 zł |
Logitech G915 TKL Clicky KL-G-LOG-090 | 833 zł |
Klawiatura LOGITECH G915 TKL Clicky | 699 zł |
Klawiatura LOGITECH G915 TKL Clicky | 699 zł |
Модификації Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless
Ціни на Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless |
---|---|---|---|---|
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Clicky Switch | від 699 zł | 9 пропозицій | ||
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Linear Switch | від 740 zł | 13 пропозицій | ||
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Tactile Switch | від 699 zł | 33 пропозиції |