Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Linear Switch (920-009664)
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Linear Switch |
|
Skrócona wersja profesjonalnej klawiatury gamingowej G915. Modyfikacja TKL wykorzystuje 88 przycisków głównych i 8 dodatkowych. Urządzenie posiada połączenie bezprzewodowe w technologii LIGHTSPEED, która gwarantuje czas reakcji zaledwie 1 ms. Opcje układu w pełni odpowiadają najbardziej rygorystycznym wymaganiom e-sportu. Urządzenie otrzymało niskoprofilowe przyciski o wysokości skoku 1,5 mm aż do punktu aktywacji.
Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Linear Switch jest wykonana z trwałych materiałów o wysokiej estetyce. Górna część wkładu wykonana jest z blachy aluminiowej, dolna część ze stali. Całkowita wysokość koperty nie przekracza 22 mm, co sprawia, że model jest cienki i zgrabny. Urządzenie charakteryzuje się długą żywotnością baterii. Przy włączonym podświetleniu na pełną jasność urządzenie może pracować bezprzewodowo przez około 40 godzin! Na liście dodatkowych przycisków znalazło się obrotowe pokrętło wykonane ze stopu aluminium, które pozwala szybko i łatwo regulować głośność multimediów. Aby przejść do trybu gry, możesz użyć osobnego klawisza. Przyciski można łatwo programować i ponownie przypisywać dzięki autorskiej aplikacji Logitech G HUB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Linear Switch
Wszystkie ceny 12 →Klawiatura LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Linear | 859 zł |
Logitech G915 TKL Linear KL-G-LOG-092 | 849 zł |
Logitech Klawiatura G915 TKL RGB Mechanical Tactile White 920-009664 55712 | 1 098 zł |
Klawiatura LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Linear | 859 zł |
Logitech G915 TKL LIGHTSPEED GL Linear Czarny | 743 zł |
Modyfikacje Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless
Ceny na Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless |
---|---|---|---|---|
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Clicky Switch | od 699 zł | 10 oferty | ||
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Linear Switch | od 740 zł | 13 oferty | ||
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Tactile Switch | od 699 zł | 33 oferty |