Monitor Iiyama G-Master G2755HSU-B1 27 " czarny
Zdjęcia 10 |
Iiyama G-Master G2755HSU-B1 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master G2755HSU-B1 27 " czarny
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama G-Master Black Hawk G2755HSU-B1 685 cm 27" VA LED monitor gamingowy | 538 zł |
IIYAMA Monitor IIYAMA G-Master G2755HSU-B1 27 FHD VA 1ms 100Hz Czarny | 589 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali G2755HSU-B1 VA,FHD,100Hz,1ms,HDMI,DP,2xUSB,2x2W UPI | 599 zł |
iiyama G-Master G2755HSU-B1 Black Hawk - 27'' | VA | Full HD | 100Hz MON-L | 599 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2755HSU-B1 27" 1920x1080px 100Hz 1 ms | 575 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →