Panel LCD Iiyama ProLite TF3215MC-B1 32 "
Zdjęcia 15 |
Iiyama ProLite TF3215MC-B1 32 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF3215MC-B1 32 "
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama ProLite TF3215MC-B1AG monitor LED 315" - otwarta ramka - ekran doty | 3 514 zł |
32" iiyama ProLite TF3215MC-B1 - 8 ms - Monitor | 3 759 zł |
IIYAMA Monitor 32 TF3215MC-B1 Pojemnościowy 30 pkt AMVA VGA HDMI IP65 ULII | 3 931 zł |
Monitor IIYAMA ProLite TF3215MC-B1 31,5' VA 1920x1080 (HD 1080p) 60 Hz 7-1 | 3 918 zł |
IIYAMA 32" ProLite TF3215MC-B1 Czarny | 4 799 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →