Panel LCD Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 "
Zdjęcia 15 |
Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 "
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, USB C, LAN
Wbudowany komputer PC z systemem operacyjnym iiWare 10 (Android 11 OS), WiFi 6.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55" Class (54.6" TE5512MIS-B1AG | 5 034 zł |
Monitor iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG | 5 239 zł |
iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55" Class (54.6" TE5512MIS-B1AG | 5 064 zł |
Iiyama Te5512mis-b1ag 55´´ 4k Led Monitor Niebieski | 5 589 zł |
iiyama TE5512MIS-B1AG 55" Monitor dotykowy | 6 027 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 " | od 5 034 zł | 5 oferty | ||
Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 " | od 5 570 zł | 11 oferty | ||
Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 " | od 7 002 zł | 8 oferty | ||
Iiyama ProLite TE9812MIS-B1AG 97.5 " | od 21 016 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →