Panel LCD Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 "
Zdjęcia 15 |
Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 "
Przekątna:65 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, USB C, LAN
Wbudowany komputer PC z systemem operacyjnym iiWare 10 (Android 11 OS), WiFi 6.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama 65UHD IR 40P Touch AG with Interactive Android OS W128230593 Intera | 5 618 zł |
Monitor IIYAMA ProLite TE6512MIS-B1AG 65" 3840x2160px IPS | 7 329 zł |
Monitor iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG | 6 447 zł |
iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65" Class (64.5" TE6512MIS-B1AG | 5 630 zł |
Monitor IIYAMA ProLite TE6512MIS-B1AG 65" 3840x2160px IPS | 8 490 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 " | od 5 045 zł | 5 oferty | ||
Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 " | od 5 618 zł | 14 oferty | ||
Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 " | od 7 042 zł | 9 oferty | ||
Iiyama ProLite TE9812MIS-B1AG 97.5 " | od 21 016 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →