Panel LCD Iiyama ProLite LH6575UHS-B1AG 64.5 "
Zdjęcia 14 |
Iiyama ProLite LH6575UHS-B1AG 64.5 "
Przekątna:64.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
FailOver - automatyczne przełączanie źródła sygnału w przypadku jego utraty. Gniazdo SDM (inteligentny moduł wyświetlacza). Zainstalowany CMS iiSignage. Procesor: A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8, RAM 4 GB, ROM 32 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite LH6575UHS-B1AG 64.5 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA IIYAMA 65'LH6575UHS-B1AG 24/7,IPS,ANDROID.11,4K,500cd/m2,WiFi,3xHDM | 6 232 zł |
IIYAMA IIYAMA 65'LH6575UHS-B1AG 24/7,IPS,ANDROID.11,4K,500cd/m2,WiFi,3xHDM | 6 447 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 65 cali LH6575UHS-B1AG,24/7,IPS,ANDROID.11, | 5 680 zł |
IIYAMA IIYAMA 65'LH6575UHS-B1AG 24/7,IPS,ANDROID.11,4K,500cd/m2,WiFi,3xHDM | 6 232 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite LH6575UHS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite LH6575UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4375UHS-B1AG 42.5 " | od 2 948 zł | 7 oferty | ||
Iiyama ProLite LH5575UHS-B1AG 54.6 " | od 4 023 zł | 4 oferty | ||
Iiyama ProLite LH6575UHS-B1AG 64.5 " | od 5 680 zł | 4 oferty | ||
Iiyama ProLite LH9875UHS-B1AG 97.5 " | od 17 870 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →