ЖК-панель Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 "
Фото 15 |
Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 "
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, USB C, LAN
Вбудований ПК із ОС iiWare 10 (Android 11 OS), WiFi 6.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55" Class (54.6" TE5512MIS-B1AG | 5 045 zł |
Monitor iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG | 5 239 zł |
iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55" Class (54.6" TE5512MIS-B1AG | 5 045 zł |
Iiyama Te5512mis-b1ag 55´´ 4k Led Monitor Niebieski | 5 589 zł |
iiyama TE5512MIS-B1AG 55" Monitor dotykowy | 6 027 zł |
Модификації Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 " | від 5 045 zł | 5 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 " | від 5 619 zł | 13 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 " | від 7 017 zł | 8 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TE9812MIS-B1AG 97.5 " | від 21 016 zł | 1 пропозиція |