ЖК-панель Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 "
Фото 15 |
Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 "
Діагональ:75 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, USB C, LAN
Вбудований ПК із ОС iiWare 10 (Android 11 OS), WiFi 6.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 "
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75" Class 745" viewable LED-backlit LCD disp | 8 542 zł |
iiyama TE7512MIS-B1AG MON-DSG-IYA-112 | 8 090 zł |
iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75" Class (74.5" TE7512MIS-B1AG | 7 042 zł |
IIYAMA Monitor interaktywny 75 cali TE7512MIS-B1AG INFRARED,40pkt,IPS,4K,7 | 7 290 zł |
Monitor interaktywny IIYAMA ProLite Te7512Mis-B1AG 75' IPS 1920x1080 (HD 1 | 7 983 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 " | від 5 045 zł | 5 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 " | від 5 618 zł | 14 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 " | від 7 017 zł | 10 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TE9812MIS-B1AG 97.5 " | від 21 016 zł | 1 пропозиція |