Monitor Iiyama G-Master G2250HS-B1 21.5 " czarny
Zdjęcia 8 |
Iiyama G-Master G2250HS-B1 21.5 " czarny
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master G2250HS-B1 21.5 " czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor 21.5 cala G-MASTER G2250HS-B1 1ms,HDMI,DP,FSync,2x2W,VA UPI | 469 zł |
iiyama G-Master G2250HS-B1 - 21.5'' | Full HD MON-LCD-IYA-0568 | 448 zł |
IIYAMA 21,5" G2250HS-B1 Czarny G2250HS-B1 | 458 zł |
Monitor IIYAMA G-MASTER G2250HS-B1 21.5" 1920x1080px 1 ms | 448 zł |
IIYAMA Monitor 21.5 cala G-MASTER G2250HS-B1 1ms,HDMI,DP,FSync,2x2W,VA 107 | 469 zł |
pokaż 19 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →