Монітор Iiyama G-Master G2250HS-B1 21.5 " чорний
Фото 8 |
Iiyama G-Master G2250HS-B1 21.5 " чорний
Діагональ:21.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama G-Master G2250HS-B1 21.5 " чорний
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
IIYAMA Monitor 21.5 cala G-MASTER G2250HS-B1 1ms,HDMI,DP,FSync,2x2W,VA UPI | 469 zł |
Monitor IIYAMA G-MASTER G2250HS-B1 21.5" 1920x1080px 1 ms | 448 zł |
iiyama G-Master G2250HS-B1 - 21.5'' | Full HD MON-LCD-IYA-0568 | 448 zł |
IIYAMA 21,5" G2250HS-B1 Czarny G2250HS-B1 | 458 zł |
IIYAMA Monitor 21.5 cala G-MASTER G2250HS-B1 1ms,HDMI,DP,FSync,2x2W,VA 107 | 469 zł |
ще 19 пропозицій