Monitor Iiyama ProLite XUB2792QSN-B5 27 " czarny
Zdjęcia 14 |
Iiyama ProLite XUB2792QSN-B5 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2792QSN-B5 27 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA TFT XUB2792QSN 685cm IPS 27/2560x1440/HDMI/USB-C/DP/höv XUB2792QSN- | 1 403 zł |
Monitor 27" iiyama XUB2792QSN-B5 | 1 083 zł |
27" iiyama ProLite XUB2792QSN-B5 - LED monitor - 27" - 4 ms - Monitor | 1 368 zł |
iiyama ProLite XUB2792QSN-B5 - 27'' | IPS | QHD | USB-C | LAN | Pivot MON- | 1 249 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792QSN-B5 27" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 250 zł |
pokaż 13 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →