Monitor Iiyama G-Master GB2745HSU-B1 27 "
Zdjęcia 12 |
Iiyama G-Master GB2745HSU-B1 27 "
24 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master GB2745HSU-B1 27 "
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama Gb2745Hsu-B1-238" IPS 1920X1080/100 Hz 1H1Dp ma | 661 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali G-Master GB2745HSU-B1 IPS,FHD,100Hz,1ms,2xUSB,HDMI, | 697 zł |
iiyama G-Master GB2745HSU-B1 Black Hawk MON-LCD-IYA-0680 | 699 zł |
IIYAMA 27'' G-Master GB2745HSU-B1 Czarny | 697 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali G-Master GB2745HSU-B1 IPS,FHD,100Hz,1ms,2xUSB,HDMI, | 697 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje Iiyama G-Master GB2745HSU-B1
Ceny na Iiyama G-Master GB2745HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master GB2445HSU-B1 24 " | od 577 zł | 15 oferty | ||
Iiyama G-Master GB2745HSU-B1 27 " | od 619 zł | 22 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →