Monitor Iiyama ProLite XUB2493QSU-B5 23.8 " czarny
Zdjęcia 7 |
Iiyama ProLite XUB2493QSU-B5 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2493QSU-B5 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" iiyama ProLite XUB2493QSU-B5 - LED monitor - 24" - 4 ms - Monitor | 1 255 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2493QSU-B5 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 000 zł |
Monitor iiyama ProLite XUB2493QSU-B5 24' IPS, WQHD, HDMI, DisplayPort, Fli | 1 258 zł |
Monitor iiyama ProLite XUB2493QSU-B5 24" IPS, WQHD, HDMI, DisplayPort, Fli | 1 271 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! iiyama Monitor 23.8 cala XUB2493QSU-B5 IPS,QHD,HDMI, | 1 255 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →