Panel LCD Samsung OM46B 46 " czarny (LH46OMBEBGBXEN)
Zdjęcia 4 |
Samsung OM46B 46 " czarny
Przekątna:46 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:6 000:1
Jasność:4000 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
wyświetlacz LCD 46" oparty na systemie operacyjnym Tizen 5.0 z wbudowanym modułem Wi-Fi. Pojemność pamięci wbudowanej: 8 GB. Pyłoszczelność IP5X.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung OM46B 46 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung LH46OMBEBGBXEN signage display Płaski panel LH46OMBEBGBXEN | 7 915 zł |
Monitor Samsung 46'' VA Full HD LH46OMBEBGBXEN | 9 491 zł |
Samsung OM46B POLSKA DYSTRYBUCJA I GWARANCJA TELEFON 608 015 385 | 9 690 zł |
Samsung Om46b 46´´ 4k Led Monitor Wielokolorowy LH46OMBEBGBXEN | 10 655 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →