Panel LCD Samsung QM43B 43 " (LH43QMBEPGCXEN)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Samsung QM43B 43 "
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
wyświetlacz 43" oparty na procesorze Samsung Quantum Processor 4K i systemie operacyjnym Tizen 6.5 z wbudowanymi modułami Wi-Fi i Bluetooth. Pamięć wbudowana: 16 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QM43B 43 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 43'' QM43B | 3 257 zł |
Monitor Samsung QM43B (LH43QMBEPGCXEN) | 3 179 zł |
Monitor Samsung profesjonalny QM43B 43 cale Matowy 24h/7 500(cd/m2) 3840 x | 3 900 zł |
Samsung QM43B Digital signage flat | 5 261 zł |
Samsung QM43B | 4 652 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung QM43B
Ceny na Samsung QM43B |
---|---|---|---|---|
Samsung QM43B 43 " | od 3 179 zł | 5 oferty | ||
Samsung QM50B 50 " | od 3 289 zł | 13 oferty | ||
Samsung QM75B 75 " | od 6 585 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →