ЖК-панель Samsung QM75B 75 " (LH75QMBEBGCXEN)
Відео 1Фото 10 |
Samsung QM75B 75 "
Діагональ:75 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, LAN
75" дисплей на базі процесора Samsung's Quantum Processor 4K та операційної системи Tizen 6.5 з вбудованими Wi-Fi та Bluetooth модулями. Об'єм вбудованої пам'яті: 16 Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung QM75B 75 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor 75" Samsung QM75B (LH75QMBEBGCXEN) | 6 791 zł |
Samsung QM75B Płaski panel Digital Signage 190,5 cm LH75QMBEBGCXEN | 5 981 zł |
Monitor Samsung wielkoformatowy QM75B 75 cali Matowy 24h/7 500(cd/m2) 3840 | 11 284 zł |
Samsung QM75B POLSKA DYSTRYBUCJA I GWARANCJA TELEFON 608 015 385 | 11 900 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! samsung Monitor wielkoformatowy 75 cali QM75B LH75QMBE | 9 489 zł |
Samsung QM75B 75" Wyświetlacz | 7 738 zł |
Відеоогляди
Модификації Samsung QM75B
Ціни на Samsung QM75B |
---|---|---|---|---|
Samsung QM43B 43 " | від 3 179 zł | 5 пропозицій | ||
Samsung QM50B 50 " | від 3 287 zł | 10 пропозицій | ||
Samsung QM75B 75 " | від 5 981 zł | 6 пропозицій |