ЖК-панель Samsung QM50B 50 " (LH50QMBEBGCXEN)
Відео 1Фото 10 |
Samsung QM50B 50 "
Діагональ:50 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, LAN
43" дисплей на базі процесора Samsung Quantum Processor 4K і операційної системи Tizen 6.5 з вбудованими Wi-Fi і Bluetooth модулями. Об'єм вбудованої пам'яті: 16 Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung QM50B 50 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung H50QMBEBGCX MON-DSG-SAM-159 | 4 999 zł |
Monitor Samsung QM50B (LH50QMBEBGCXEN) | 4 742 zł |
Samsung QM50B Płaski panel Digital Signage 127 cm LH50QMBEBGCXEN | 3 287 zł |
Samsung QM50B POLSKA DYSTRYBUCJA I GWARANCJA TELEFON 608 015 385 | 3 720 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! samsung Monitor wielkoformatowy 50 cali QM50B LH50QM | 3 601 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Samsung QM50B
Ціни на Samsung QM50B |
---|---|---|---|---|
Samsung QM43B 43 " | від 3 179 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung QM50B 50 " | від 3 287 zł | 9 пропозицій | ||
Samsung QM75B 75 " | від 5 981 zł | 6 пропозицій |