Panel LCD Samsung QM50B 50 " (LH50QMBEBGCXEN)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Samsung QM50B 50 "
Przekątna:50 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
wyświetlacz 43" oparty na procesorze Samsung Quantum Processor 4K i systemie operacyjnym Tizen 6.5 z wbudowanymi modułami Wi-Fi i Bluetooth. Pamięć wbudowana: 16 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QM50B 50 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG 50" QM50B UHD 500 NITS 24/7 SOC WiFi 12582250000 | 4 761 zł |
Samsung Monitor profesjonalny QM50B 50 cali Matowy 24h/7 500(cd/m2) 3840 x | 5 555 zł |
Samsung H50QMBEBGCX MON-DSG-SAM-159 | 4 999 zł |
Samsung Monitor profesjonalny QM50B 50 cali Matowy 24h/7 500(cd/m2) 3840 x | 5 555 zł |
Monitor Samsung QM50B (LH50QMBEBGCXEN) | 4 742 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung QM50B
Ceny na Samsung QM50B |
---|---|---|---|---|
Samsung QM43B 43 " | od 3 179 zł | 5 oferty | ||
Samsung QM50B 50 " | od 3 289 zł | 13 oferty | ||
Samsung QM75B 75 " | od 6 585 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →