Pamięć RAM Kingston Fury Beast RGB DDR5 1x32Gb KF560C36BBEA-32
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF560C36BBEA-32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast RGB DDR5 1x32Gb KF560C36BBEA-32
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast White RGB EXPO 32 GB 6000MT/s DDR5 CL36 DIMM pamięć do | 551 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Single Channel (1 sztuk) | 618 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL36 (KF560C36BWEA-3 | 551 zł |
Kingston 32 GB DDR5 6000 MHz PC/server Registered No ECC Yes ...nie z tej | 664 zł |
Pamięć KINGSTON (DIMM\DDR5\32 GB\6000MHz\36 CL\Single) | 678 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL36 (KF560C36BBEA-3 | 550 zł |
Kingston Fury Beast White RGB 32GB DDR5 6000 CL36, AMD EXPO | 641 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →