Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF432C16BB12A/16
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF432C16BB12A/16 2666 MHz CL16 Dual Rank 3200 MHz CL16 Dual Rank 3200 MHz CL16 Single Rank 3600 MHz CL18 3733 MHz CL19 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF432C16BB12A/16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast RGB 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-1 | 200 zł |
Pamięć Kingston Beast RGB, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (KF432C16BB12A/16) | 198 zł |
Kingston Fury Beast Rgb Kf432c16bb12a/16 1x16gb Ddr4 3200mhz Ram Czarny | 211 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF426C16BB12A/16 | od 205 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF432C16BB12A/16 | od 198 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF432C16BB2A/16 | od 212 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF436C18BB2A/16 | od 210 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF437C19BB12A/16 | od 316 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →