Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF560C36BBEA-16
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEA-16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF560C36BBEA-16
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast White RGB EXPO 16 GB 6000MT/s DDR5 CL36 DIMM pamięć do | 314 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 16GB - CL36 - Single Channel (1 sztuk) | 358 zł |
Kingston Fury Beast RGB EXPO AMD 16GB [1x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-D | 330 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 16 GB, 6000MHz, CL36 (KF560C36BBEA-1 | 329 zł |
Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 16 GB, 6000MHz, CL36 | 325 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF548C38BBA-16 | od 285 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF552C36BBEA-16 | od 287 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF552C40BBA-16 | od 287 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF556C36BBEA-16 | od 259 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF556C40BBA-16 | od 293 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF560C30BBA-16 | od 322 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF560C30BBEA-16 | od 385 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF560C36BBEA-16 | od 314 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF560C40BBA-16 | od 300 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →