Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF432S20IBK2/64
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF432S20IBK2/64 2666 MHz CL16 3200 MHz CL20 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF432S20IBK2/64
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Impact SO DDR4-3200 C20 DC - 64GB | 724 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 64GB(2*32GB)/3200 CL20 SBKIN4G6432 | 717 zł |
Kingston Fury Impact 64GB [2x32GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG- | 689 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 64GB(2*32GB)/3200 CL20 67502 | 717 zł |
Pamięć do laptopa Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR4, 64 GB, 3200 MHz, CL2 | 688 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF426S16IBK2/64 | od 698 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF432S20IBK2/64 | od 686 zł | 12 oferty |
Polecamy