Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb KF560C32RSA-32
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Kingston Fury KF560C32RSA-32 6000 MHz6400 MHz |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb KF560C32RSA-32
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade RGB DDR5-6000 BK C32 SC - 32GB | 621 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32 (KF560C32RSA | 629 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! kingston Pamięć DDR5 Fury Renegade RGB 32GB(1*32GB)/ | 601 zł |
Kingston FURY Renegade RGB DDR5-6000 WH C32 SC - 32GB | 656 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32 (KF560C32RWA | 620 zł |
Pamięć KINGSTON (DIMM\DDR5\32 GB\6000MHz\32\Single) | 666 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb KF560C32RSA-32 | od 601 zł | 7 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb KF564C32RSA-32 | od 765 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →