Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 4x8Gb KF436C17BBK4/32
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF436C17BBK4/32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 4x8Gb KF436C17BBK4/32
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Fury Beast 32GB [4x8GB 3600MHz DDR4 CL17 DIMM] RD-DDR4-KNG-074 | 434 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL17 (KF436C17BBK4/32) | 434 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! KINGSTON 32GB 3600MHz DDR4 CL17 DIMM Kit of 4 FURY Bea | 590 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! KINGSTON 32GB 3600MHz DDR4 CL17 DIMM (Kit of 4) FURY | 416 zł |
Kingston Fury Beast, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL17 | 437 zł |
Pamięć KINGSTON (DIMM\DDR4\32 GB\3600MHz\1.2V\17 CL\DUAL) | 504 zł |
KINGSTON FURY Beast 32GB 3600MHz DDR4 CL17 DIMM (Kit of 4) Black | 414 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 4x8Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 4x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 4x8Gb KF426C16BBK4/32 | od 399 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 4x8Gb KF432C16BBK4/32 | od 395 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 4x8Gb KF436C17BBK4/32 | od 414 zł | 7 oferty |
Polecamy