Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR3 1x4Gb KF316C10BB/4
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF316C10BB/4 1600 MHz1866 MHz |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR3 1x4Gb KF316C10BB/4
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast DDR3-1600 C10 SC Black - 4GB | 115 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 4GB 1600MHz | 104 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 4GB 1600MHz KF316C10BB 4 | 104 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR3, 4 GB, 1600MHz, CL10 (KF316C10BB/4) | 107 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR3 1x4Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR3 1x4Gb KF316C10BB/4 | od 104 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR3 1x4Gb KF318C10BB/4 | od 107 zł | 8 oferty |
Polecamy