Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 1x4Gb KF426C16BB/4
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF426C16BB/4 2666 MHz 3200 MHz |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 1x4Gb KF426C16BB/4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Fury Beast 4 GB, DDR4, 2666 MHz, PC/server, Registered No, ECC No | 133 zł |
4GB DDR4-2666MHZ CL16 DIMM/FURY BEAST BLACK | 164 zł |
Kingston Kf426c16bb/4 1x4gb Ddr4 2600mhz Ram Czarny | 117 zł |
Kingston | 4 GB | DDR4 | 2666 MHz | PC/server | Registered No | ECC No | 143 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 1x4Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 1x4Gb KF426C16BB/4 | od 117 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x4Gb KF432C16BB/4 | od 152 zł | 4 oferty |
Polecamy