Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb KF432C16RB2/8
Zdjęcia 11 |
Kingston Fury KF432C16RB2/8 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb KF432C16RB2/8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade 8 GB 3200 DDR4 CL16 DIMM pamięć biurkowa - KF432C16 | 98 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR4, 8 GB, 3200MHz, CL16 (KF432C16RB2/8) | 98 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR4, 8 GB, 3200MHz, CL16 (KF432C16RB2/8) | 79 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb KF432C16RB2/8 | od 79 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb KF436C16RB2/8 | od 107 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb KF440C19RB2/8 | od 161 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →