Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF436C16RB2K2/16
Zdjęcia 12 |
Kingston Fury KF436C16RB2K2/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF436C16RB2K2/16
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade 16 GB 3600 MT/s DDR4 CL16 DIMM zestaw 2 szt pamięć | 269 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 16GB(2*8GB)/3600 CL16 SAKIN4G1636RB21 | 243 zł |
Kingston FURY Renegade 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-131 | 217 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 16GB(2*8GB)/3600 CL16 120614 | 243 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL16 (KF436C16RB2K2/1 | 217 zł |
Kingston Fury Renegade Kf436c16rb2k2/16 16gb 2x8gb Ddr4 3600mhz Ram Czarny | 247 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb F432C16RB2K2/16 | od 195 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF436C16RB2K2/16 | od 217 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF440C19RB2K2/16 | od 329 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF442C19RB2K2/16 | od 409 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF446C19RB2K2/16 | od 521 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF448C19RB2K2/16 | od 561 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF453C20RB2K2/16 | od 712 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →