Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR3 1x8Gb KF318C10BB/8
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF318C10BB/8 1600 MHz1866 MHz |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR3 1x8Gb KF318C10BB/8
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast DDR3-1866 C10 SC Black - 8GB | 220 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR3, 8 GB, 1866MHz, CL10 (KF318C10BB/8) | 185 zł |
Pamięć stacjonarna Kingston FURY Beast czarna 8 GB 1866 MHz DDR3 CL10 poje | 200 zł |
Kingston Fury Beast 8 GB, DDR3, 1866 MHz, PC/server, Registered No, ECC No | 216 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! KINGSTON 8GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM FURY Beast Black - | 227 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR3, 8 GB, 1866MHz, CL10 (KF318C10BR/8) | 351 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR3 1x8Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR3 1x8Gb KF316C10BB/8 | od 185 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR3 1x8Gb KF318C10BB/8 | od 185 zł | 6 oferty |
Polecamy