Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF432C16RBK2/16
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Kingston Fury KF432C16RBK2/16 |
|
Dwukanałowy zestaw szybkich modułów pamięci DDR4 3200, składający się z dwóch dwurzędowych modułów o pojemności 8 GB każdy. To przedstawiciel linii Fury Renegade, która zastąpiła popularną niegdyś serię HyperX Predator. Jest to produkt z najwyższej kategorii cenowej, wyposażony w wyselekcjonowane układy pamięci o znakomitym potencjale podkręcania i niezwykle poważnej kontroli jakości.
Zaprojektowany do instalacji w wysokowydajnych systemach do gier i stacjach roboczych z szeroką gamą szybkiej pamięci RAM. Deklarowana nominalna częstotliwość taktowania 3200 MHz zapewnia imponującą przepustowość (25,6 Gb/s na moduł). Producent gwarantuje wydajność przy taktowaniu CL16-18-18 i napięciu 1,35V. W celu udanego przetaktowania listwy wyposażone są w duże metalowe radiatory, które skutecznie chłodzą zarówno same chipy, jak i kontroler pamięci.
Aby uwolnić potencjał zestawu, polecamy płytę główną obsługującą technologię XMP, która ma już wszyte w nią profile overclockingu. Moduły Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb są kompatybilne z konfiguracjami opartymi na procesorach Intel Core (6. do 12. generacji) i AMD Ryzen. Wysokość modułów sięga 42,2 mm, dlatego podczas instalacji systemu zalecamy porównanie wymiarów pamięci RAM i chłodnicy procesora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF432C16RBK2/16
Wszystkie ceny 6 →Pamięć Kingston Fury DDR4-3200 16384MB PC4-25600 (Kit of 2x8192) Renegade | 217 zł |
Kingston FURY Renegade 16GB (2 x 8GB) 3200 CL16 Czarny | 228 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (KF432C16RBK2/16 | 208 zł |
Kingston FURY Renegade 16GB (2 x 8GB) 3200 CL16 Czarny | 229 zł |
Kingston Fury Renegade, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 | 227 zł |
Kingston Fury Renegade 16gb 2x8gb Ddr4 3200mhz Ram Czarny KF432C16RBK2/16 | 281 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF432C16RBK2/16 | od 208 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF436C16RBK2/16 | od 242 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF440C19RBK2/16 | od 526 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x8Gb KF448C19RBK2/16 | od 1 283 zł | 1 oferta |