Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb KF432C16BB2A/8
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF432C16BB2A/8 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb KF426C16BB2A/8 | od 146 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb KF432C16BB2A/8 | od 121 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb KF436C17BB2A/8 | od 123 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb KF437C19BB2A/8 | od 188 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →